Povedali o nás 2017-11-28T15:15:14+00:00

Povedali o nás

,,ILLIMITÉ is always joy to work with – professional and well organised. Good portfolio of well roasted, interesting and seasonal coffees. You can’t go wrong with them.”
,,I like the coffee because it is very personalised each time, a package has notes of the coffee but also a hand written note . Then the coffee blows your mind with aromas and taste that keep on asking for more..”
,,Kávu od ILLIMITÉ si najradšej vychutnávam vo forme cappuccina v obľúbenej kaviarni MAD DROP espresso & brew bar. Občas si ju však kúpim aj domov na prípravu espressa, aby som si užila domáce pitie kávy na vyššej úrovni. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi dobrú a najmä kvalitnú kávu.”
Jana Šlinská, martinus.sk
,,Čo vo mne vzbudzuje názov ILLIMITÉ COFFEE ROASTERS? Môžem povedať, že kvalitnejší produkt momentálne na území Slovenska nenájdete. Jednotný profil, ktorý môžete použiť aj na filter a aj na espresso spĺňa všetky kritériá na prípravu kvalitnej single origin kávy. Veľmi rád s Lukášom spolupracujem, rád pijem jeho kávu a snažím sa ju propagovať aj ďalej, lebo jeho káva nie je len upražené zrnko, skrýva sa v nej veľký kus tvrdej práce farmárov, hodiny hľadania správneho profilu praženia a hlavne radosť z produktu, ktorý sa dostáva k nám baristom a milovníkom výnimočnej kávy.”
Peter Pavlis, CAFÉ MOMENTA (CZ)
“Lukáš je naozajstný profesionál, kávový guru, o káve vie všetko. Fascinuje ma jeho individuálny prístup ku praženiu a k zákazníkom. Jeho káva patrí k tomu najlepšiemu čo som skúšal.”
Dipl. Ing. Pavol Kubán, CEO - SCR ®

“Pražiarne výberovej kávy sa nám v európe za posledné roky vynorili ako huby po daždi. Keďže sa snažíme mať v kaviarni vždy tú najlepšiu kávu, je potrebné medzi nimi diferencovať. ILLIMITÉ patria medzi naších najobľúbenejších dodávateľov, pretože okrem zjavnej kvality ako bonus dostávame priateľský prístup, flexibilitu, možnosť upravenia roastu podľa našej potreby. Káva je vždy upražená konzistentne, s konštantnou kvalitou, ponuka je stále zaujímavá.”

“Keď som sa prvýkrát stretol s Illimité, bolo to v cafébare v Topoľčanoch, 16. augusta 2015. V tom čase skúšali na espresso Brazíliu z regiónu Sul de Minas, farma Fazenda Sertäozinho. Bolo sychravé počasie, keď mi práve tam pripravili kávu, ktorú som naozaj veľmi ospevoval. Prvýkrát som si zapísal informácie o slovenskej pražiarni Illimité, o ktorej sa už vtedy šírili referencie o veľmi precíznom prístupe, ktorým táto pražiareň pristupuje ku káve. A dnes? Po vlastných skúsenostiach s mojou domácou prípravou pour over metódy až po espresso pripravené od baristov v kaviarniach a na festivaloch, som veľmi vďačný, že na Slovensku existuje Lukáš aka Illimité, ktorý pristupuje precízne, zodpovedne a s veľkým nadšením k výberu a praženiu fascinujúcich a rôznorodých káv z celého sveta.”

Michal Urban, barista a nadšenec
,,Zaručená kvalita, transparentnosť, ľudskosť, priateľstvo, rýchlosť, design, perfekcionizmus, veľké srdce. Klobúk dole pred kráľom Slovenskej kávy. S Lukášom spolupracujeme na výrobe nášho cold brew viac ako rok. Síce sme sa osobne ešte nestretli, ale vďaka naším projektom sme si vybudovali veľmi kvalitný, bussiness-friendly vzťah. Ďakujeme mu za všetko čo pre nás urobil. Pokiaľ hľadáte top kvalitu, sezónne zbery, precíznosť, ochotu, transparentnosť… ILLIMITÉ = bez limitu”
Juraj Roháč, STAGBEETLE COLD BREW
,,Káva aj prístup super! Neoľutovali sme výber, chutí <3”
Barbara Szalai, KOUN
,,Na Slovensku máme už pražiarne, kde majú skvelú kávu ale aj tak najradšej spolupracujem s tými, s ktorými už mám vytvorené vzťahy a to nie len pracovné ale aj osobné. Som vždy rád Lukášovým odporúčaniam a ručne pisaným odkazom na balíčkoch..”
Lukáš Záhradník, 2015 World AeroPress Champion
,,Mikropražiareň ILLIMITÉ priniesla na Slovensko svetovú kvalitu, kávy tejto pražiarne sú unikátne a fantastické. Pražiareň robí výnimočnou predovšetkým jej headroaster, ktorý svojím láskyplným a perfekcionistickým prístupom ku káve a priateľským postojom k odberateľom transformuje svoje zrnká na zážitok a maže hranicu medzi produktom a službou. Kávy ktoré sa skrývajú v týchto balíčkoch sú zárukou veľkoleposti a dostávajú vždy najvyššie hodnotenia spomedzi mnohých iných testovaných káv ako od nás tak aj od našich hostí a sú medzi nimi aj jedinečné kúsky ktoré možno označiť za tie najlepšie s akými sme sa v našich baristických životoch stretli. Spojenie výnimočného materiálu s detailným spracovaním posúva našu malú slovenskú kávovú scénu na skutočne svetovú úroveň, za čo sme veľmi vďační. Ďakujeme.”

,,ILLIMITÉ voní čerstvo upraženou kvalitnou kávou, nežným dizajnom, prácou rúk, drevom, ale voní aj dušou Lukáša. Cez Instragram som na ILLIMITÉ narazila už v jeho začiatkoch a hneď ma očarilo spôsobom prezentácie. Do Cukru odoberáme kávové predplatné a na zásielku od Lukáša sa vždy teším. Do svojich balíčkov vždy zakomponuje aj kus seba formou rôznych maličkostí – napríklad ručne písaný odkaz. Tretia vlna kávy je koncept “kávy s príbehom”. Káva od Illimité je “káva s Lukášovým príbehom”. A ja mám príbehy rada.”

PRAŽÍME KAŽDÝ PONDELOK Skryť