Predajne miesta 2017-11-21T15:58:48+00:00

Predajné miesta

Keďže ILLIMITÉ zatiaľ nemá kamenný obchod či kaviareň, kde by ste si mohli kávu zakúpiť priamo, tou najčastejšou voľbou je práve eshop. Pokiaľ ale prechádzate Bratislavou, sú tam hneď dve miesta, kde ILLIMITÉ nájdete vždy. Či už na mlynčeku alebo v balíčku so sebou.

MAD DROP espresso & brew bar
Maťka a Jakub, metalisti a baristi v jednom. ILLIMITÉ a MAD DROP pri sebe stoja od úplného začiatku. Je to vôbec prvá Specialty kaviareň, s ktorou sme rozbehli spoločný koncept house espresso. Ponuku káv a pražiarní na filter či espresso pravidelne obmieňajú, teda chuťové poháriky každého kávopiča dostanú skutočne širokospektrálny zážitok. A brew v podaní MAD DROP ? Masterpiece !

MERCEK coffee shop & chocolate
S pánom Mercekom sme sa zoznámili pred vyše rokom na mini festivale kávy Coffee Fiesta v Banskej Bystrici. Už po krátkej konverzácii sme sa zhodli, že spolu chceme spolupracovať. MERCEK coffee shop & chocolate je skutočný raj pre nadšenca výberoviek. Podobne ako pri MAD DROP tam totiž nájdete veľký výber skvelých pražiarní, literatúru, čoko-kávové pralinky a… Veď uvidíte.

MAD DROP
espresso & brew bar

Radlinského 24
811 07 Bratislava 1

Mercek Cafe
Coffee shop&Chocolate

Záhradnícka 12
811 07 Bratislava 1

staraskola banska stiavnica

Pokiaľ by ste prechádzali Banskou Štiavnicou, určite neobíďte tvorivú kaviareň STARÁ ŠKOLA. Nájdete ju na ulici Andreja Kmeťa 9. Popri espresse alebo filtry si môžete zahrať napríklad aj šach.

V blízkej budúcnosti poteším aj banskobystričanov, ktorí si na ILLIMITÉ budú môcť odbehnúť do YELLOW TREE na ulici Horná Strieborná 11. Espresso, filter alebo 200g balíček, je to na Vás.

Pokiaľ by ste radi ILLIMITÉ kúpili aj na iných miestach, kde si radi vychutnávate kávu, napíšte nám cez kontaktný formulár. Uvidíme, čo sa dá robiť.

Kontaktovať

PRAŽÍME KAŽDÝ PONDELOK Skryť